Ako si vyrobiť detský dom v letnej chate samiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Domček pre deti do letnej chaty pre domácich majstrov je vynikajúcim darčekom pre deti. Môže byť vyrobený z rôznych materiálov a veľkosti sa môžu líšiť. Môžete vytvoriť niečo také (fotografia č. 1), a ak máte priestor, môžete vytvoriť oveľa väčšiu štruktúru. Zvážte niekoľko možností výstavby domov.

Ako postaviť dom pre deti

Detský dom pre domácich majstrov môže mať rozmery 160x160x140 cm s výškou strechy 90 cm. Na jeho vytvorenie musíte pripraviť:

 • základové bloky - 4 kusy;
 • kovové rohy;
 • tyče na výrobu podláh - 11 ks;
 • podlahové dosky - 4 ks;
 • obloženie stien;
 • čalúnenie;
 • nábytková doska;
 • maľovať;
 • tyče na strechu - 5 ks;
 • Onduline;
 • hranové dosky;
 • skrutky, klince;
 • držiaky na nosníky.

Samotná práca sa vykonáva v niekoľkých etapách.

 • Etapa 1. Vyrábame podlahový rám. Na to musíte pripevniť podstavec tak, aby bol zarovnaný s uhlopriečkami. Po vyrovnaní je štruktúra vystužená rohmi.
 • 2. fáza Vyberte miesto, ktoré chcete vybudovať. Miesto musí byť vo vodorovnej polohe. Hotový rám je položený na zemi, miesta na upevnenie základu sú označené.
 • Etapa 3. Danie detskému výrobku s odolnosťou proti drevu. Na označených miestach sa zahĺbenia vykopávajú do základových blokov. Sú pochovaní do hĺbky lopaty bajonetu. Mali by ležať rovno. Toto je kontrolované úrovňou. Na hornú časť blokov je potrebné položiť hydroizoláciu, aby sa vlhkosť nedostala na podlahu.
 • Fáza 4. Staviame podlahu. Za týmto účelom je celý rámček šitý doskami. Podlaha by mala byť hladká a bez drsnosti.
 • Krok 5. Podlaha musí byť spracovaná. Deje sa to od základov. Pomocou kefy alebo valca naneste vrstvu, ktorá chráni drevo pred plesňami a plesňami.
 • Fáza 6. Vytvorenie stojanov a krokiev. Tyče sú pripevnené k hotovej podlahe a vystužené rohmi (foto č. 2). Krovy na strechu sú pripevnené k stojanom (3 kusy). Sú rovné alebo vodovodné a sú zaistené kovovými držiakmi.
 • Krok 7. Zakrytie rámu. Hotový rám je opláštený zrubom alebo podšívkou (foto č. 3). Šnúru pre deti v krajine môžete umiestniť zvonku aj zvnútra. Medzi vrstvami dreva položte dosky z minerálnej vlny na izoláciu štruktúry.
 • Krok 8. Vytvorenie strechy. Strecha je pokrytá ondulínom. Tento materiál je dobre rezaný brúskou. Na dekoráciu mnoho remeselníkov používa vyrezávanú dosku. Rovnaká doska môže zakrývať rohy postavenej budovy. Bolo by pekné ozdobiť dvere a okná ručnými platničkami (foto č. 4).
 • Fáza 9. Vo vnútri detského domu sú nainštalované lavice pre domácich majstrov a stôl. Je pripravený detský domček pre letný dom. Zostáva iba maľovať v rôznych jasných farbách.

Dom pre domácich majstrov

Ďalšie možnosti výstavby domu

Ako vyrobiť detský dom pre dieťa a jeho priateľov v letnej chate? Nápady sa môžu veľmi líšiť. Tu je niekoľko z nich:

 1. Domček pre deti môže byť umiestnený v prírodnej vyvýšenine. Namiesto základu sa používa masívne drevo. Na oknách môžu byť zavesené záclony. To umožní skryť miestnosť pred zvedavými očami.
 2. Okná môžu byť zasklené a dvere môžu byť dosť husté. Môžete dať domu pohľad na skutočné bývanie. Bude si to však vyžadovať osobitný prístup k jeho vytvoreniu.
 3. Priestranný detský drevený dom s vlastnými rukami môže byť vyrobený z priestrannej izby umiestnenej v druhom poschodí. Zvyčajný vchod do neho môže byť doplnený šmýkačkou. Na výstup na tento kopec je potrebné urobiť schodisko so zábradlím. Dieťaťu sa tento dizajn určite bude páčiť. Drevený domček pre malé deti v krajine je ľahko vybavený pieskoviskom, ktoré je usporiadané pod domom.
 4. Drevený dom pre deti v krajine s vlastnými rukami môže byť malovaný ružovo. Dievčatá to ocenia. K tomu musíte postaviť malú verandu, na ktorú umiestniť kvety.
 5. Preglejkový dom bude v krajine vyzerať jasne, ak je namalovaný v modrej farbe. Stavbu dotvára priestranná veranda a dlažobné dosky.

Môžu existovať aj iné nápady. Drevené domy pre deti v krajine sú veľmi rýchlo obložené a veľmi dlhé roky stoja. Niet divu, že každá škôlka je vybavená takými štruktúrami.

Netradičné herné domy

Drevený domček pre deti si môžete vyrobiť nielen v krajine, ale priamo v hlavnom byte. Akýkoľvek stan sa môže stať osobnou pevnosťou pre dieťa. Ako postaviť domčeky pre hry doma? Opäť existujú rôzne nápady. Drevený dom je veľmi dobrý. Ale v obytnej budove je lepšie použiť lepenku alebo látku. Domový stan, ktorý je pritiahnutý na stôl, je skvelým riešením. Na jeho výrobu musíte odmerať dĺžku, šírku a výšku stola. Je lepšie zvoliť hustú tkaninu. Okná v dome sú vyrobené z plastovej fólie. Namiesto dverí sa vkladá zips alebo iný uzáver. Na steny môžete kresliť kreslené postavičky. Látkový dom sa dá ľahko rozobrať a nezaberá miesto.

Detské ihrisko je vyrobené z kartónu. Pre jeho výstavbu nepotrebuje zručnosti, ktoré vyžaduje drevený dom. Stačí mať potrebné množstvo lepenky, farieb a jednoduchých nástrojov. Okno a dvere sú rezané do lepenky ostrým kancelárskym nožom. Pri dostatočnom množstve materiálu závisí konečný výsledok iba od fantázie výrobcu. Môžete prísť s vlastnými výrobnými schémami a vnútorným vybavením domu. V každom prípade to vášmu dieťaťu prinesie radosť.

Ako si vyrobiť detský dom

Záver k téme

Chata je určená na pestovanie zeleniny, ovocia, bobúľ, bylín, ale aj na rekreáciu dospelých a detí. V krajine sú usporiadané bazény a vysokohorské šmýkačky so suchými potokmi. Mnohé z nich s dostatočnou rozlohou stavajú detské detské domčeky. Majú rôzne vzory a sú vyrobené z rôznych materiálov. Môžete si postaviť detský dom v krajine z drevených dosiek, z preglejky, podšívky a dreva, tehly a betón sa vynakladajú na jeho usporiadanie. Takáto štruktúra môže byť vyrobená z tkaniny, kartónových krabíc a iných materiálov. Stavba budovy v krajine nezaberie veľa času a náklady sú väčšinou dosť lacné. Najlepšie miesto, kam ju umiestniť, je medzi stromami na kopci. Môžete k nej priniesť skladbu.

Z náradia, ktoré budete potrebovať: píla na pílky, skladačka, skrutkovač, lepiaca pištoľ, vŕtačka, kľúče a skrutkovače, sekáče, vodováha, olovnica, vodováha. Všetka práca sa najlepšie vykonáva spoločne. Najprv sa rám namontuje na základ, potom sa steny opláštia a postaví sa strecha. Dom je možné vybaviť nábytkom, závesmi, elektrickým zvončekom a lampami. Používa sa na osvetlenie a LED pásik. Deti budú s touto štruktúrou potešené.

Výrobok je možné zabudovať aj do obývacej izby. Na tento účel sa používajú lepenka a látky. Rám je vyrobený z PVC rúr, drevených častí. Rámom sa môže stať aj bežný stôl. Táto hracia plocha je veľmi obľúbená aj u detí.Komentáre:

 1. Mikarn

  Inteligentné veci, hovorí)

 2. Brawley

  I am final, I am sorry, but you could not paint little bit more in detail.

 3. Tadeo

  správa vynikajúca, blahoželám))))))

 4. Terrys

  remarkably, very funny play

 5. Uchdryd

  this often happens.

 6. Grozahn

  Žiaľ! Bohužiaľ!Napíšte správu


Predchádzajúci Článok

Recepty na výrobu palaciniek babičky v mlieku

Nasledujúci Článok

Konzervované paradajka s bazalkou