Je možné zasadiť zakrpatené paradajky pod oblúky s krycím materiálomWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dobré popoludnie Môžu byť zakrpatené paradajky zasadené pod oblúkom s poťahom alebo filmom? A ešte nemám skleník, ale je tu veľa sadeníc, na okne nie je dosť miesta na vysadenie všetkého.

Idem ich zasadiť do záhrady, bývam v Karélii, uvidíme, čo sa stane будет

Až po 15 a yun alebo pod krytím 60 pre oblúky. Ale trpaslíci vyzerajú dobre v kvetináčoch a kvetináčoch, na kvetinových záhonoch a alpských kopcoch. Aká je ich úroda, a tak to bude veľmi krásne. A aký druh? Už mám kvitnúce Micro Bonsai, až 15 cm.

Minibell, ak sa nemýli. Chcem dať do vedier. Stále mám tie ampelous, tiež ich zasadím do vysokých vedier na ulici.

A vysadil som ampely vo veľkých kvetináčoch, každý po 3 kusoch, ale kým sú v skleníku, máme tiež až 10, môžu tu byť mrazivé mrazy. A koľko sa požaduje výška, je to čerešňa?

Bývam v leningradskej oblasti, nepamätám si odrodu, ktorá je nejaká vysoko výnosná trpaslíková čerešňa)

Videl som vysoké kvetináče, ale majú malý priemer a sú drahé, ale krásne, svetlé, možno v zime si kúpim niečo simpotichnoe.

Potrebujete ich zakryť v kvetináčoch na ulici?

Mimochodom, kúpil som 7l vedro v pevnej cene, odtrhol som rukoväť a zasadil do nich niektoré paradajky a petúnie, vyzerá to skvele, ale cena je iba 50 rubľov 🙂

Nepamätám si výšku, neskôr sa odhlásim

Tam som si kúpil aj vedrá na balkónové pristátia 🙂

Myslím, že musíme pristávať. Najmä s hrozbou mrazu

V minulom roku som vysadil balkón na záhrade a páčilo sa mi to) V tomto zasadil znova. Nič som nemal v prístave, žijem v regióne Belgorod.

A že rajčiaky s nadmernou veľkosťou nedávajú úrodu?

Prečo to nedávajú, dávajú, ale hovoríme o trpaslíkoch, majú úrodu, dobre, 0,5 kg od kríka, ale toto je skutočne úroda, sú skôr ozdobou, aj keď sú jedlé.

OHZ

Myslel som, že poddimenzovaní a trpaslíci sú rovnakí. , a potom mám nejaké zakrpatené, pretože je tu iba skleník a. A v skleníku, kde sa pestuje vysoko, bude to tesne?

Minibel vysoký 30-40 cm

Čo to znamená úzko, dnes som už napísal, že najviac miesto si vyžaduje nezaslúžené paradajka a neurčitý (s neobmedzeným rastom) sa pestuje v 1-2 stonkách a saviera sa tam, kde to potrebujete. Ak máte oblúky, je lepšie vysadiť stredne veľké rastliny, ako sú Yardy, Pink Honey, Liškové. Musíte sa pozrieť na produktivitu, a trpaslíci, bohatí, to je pre dekor. Kvôli rozmaznávaniu alebo potešeniu detí, ale nie kvôli získaniu úrody.

Tesne som mal na mysli výšku. Je potrebné kúpiť sadenice, niečo nie je dosť pre moje. Správne som pochopil, že je možné zasadiť nezaslúžený stredný rast pod oblúky a budú sa cítiť skvele?

Aká je približne výška oblúka?

3 metre

Kúpim sadenice, takže chcem zistiť, ktorý si vybrať.

Pochopil som, že sú predčasne zrelé, ale nepáči sa mi chuť, berú sa stredne vysoké, pestujú sa v 2-3 stonkách, ak ich stlačíte do výšky, je zbytočné písať odrody, ktoré nájdete, môžu tiež klamať. Veľkoplodé: ružový med, Dvortsovye, Na zachovanie: Chanterely, Blagovest, smotana, Sanka nie sú zlé, no ich je veľa.

Tiež som si všimol, že krém nie je takmer chorý. Jednoduché odrody ochorejú a krém je v tejto chvíli v poriadku

Och, práve som zistil, kto predáva ponuku paradajok. Letný rezident, detský sladký, medový krém a Sanka, korenie - Topolín, baklažán - tmavá pleť

Ďalší hrdina korenia), aby si vzal všetko? 🙂

Vezmite si to, nemyslím si, že teraz bude veľká možnosť, určite som z tohto zoznamu nevysadil všetko, ale musím to vziať.

To neviem, ale kde ste na trhu alebo v škôlke?

Alebo na internete?

Bývam v Otradnoye a zverejnil (-a) som inzerát na našom webe, takže na to odpovedali viacerí miestni predajcoviaKomentáre:

 1. Goltiramar

  remarkably, this is the fun play

 2. Kagarr

  Narýchlo vám napadla takáto neporovnateľná fráza?

 3. Zorion

  Vlastnosti:)

 4. Joseba

  Pozrime sa

 5. Correy

  It seems to me that the idea in this article is not fully disclosed. Author, can you add something to this?Napíšte správu


Predchádzajúci Článok

Originálne topánky pre domácich majstrov vyrobené z vatových vankúšikov

Nasledujúci Článok

Aké sú tieto diery na paradajkových plodoch