Italian Strawberry Jolie: Popis odrodyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vitajte! Moje záhradnícke skúsenosti sú malé, v budúcej sezóne plánujem pestovať sadenice bobule. Uveďte informácie o exemplári, ako sú jahody Jolie, opis odrody a podmienky pestovania sú pre mňa najdôležitejšie.

Chovatelia z Talianska nedávno krížili niekoľko hybridných foriem lesných jahôd a vyšľachtili nové bobule. Nazývali to Jolieho jahody, z opisu odrody je zrejmé, že rastlina má strednú rastovú silu, zatiaľ čo je dosť odolná. Jolie je schopná prinášať ovocie a vyvíjať sa v akejkoľvek pôde, rovnako ako v akejkoľvek inej odrode. Hlavnou podmienkou pôdy je kyslosť, ktorá by mala zodpovedať 5,5. Okrem toho by sa malo do oblasti, kde sa plánuje výsadba bobúľovej kultúry, pridať malé množstvo humusu - pôda sa naplní živinami. Výsadba sadeníc záhradných jahôd sa môže vykonávať pred začiatkom stabilných mrazov.

Koreňový systém rastlín a listov jahôd Jolie (Joly) toleruje hlavné choroby a škodcov. Kultúra patrí medzi stredné odrody zrenia. Produktivita tohto poddruhu je veľmi vysoká a stabilná, je potrebné poznamenať, že jahodový Jolie pozoruhodne toleruje zimu v strednom Rusku.

Jahody jahodového Joli majú kužeľovitý tvar, výraznú vôňu jahôd a sladkú dezertnú príchuť. Ovocie váži 30 až 40 g, jahodová dužina je hustá. Výrobky sú dobre skladované a hodné prepravy.


Pozrite si video: How to Make Italian Buttercream


Komentáre:

 1. Nishakar

  I think, that is not present.

 2. Fagen

  I know they will help you find the right solution here.

 3. Kennan

  The first is something

 4. Norwin

  Yes, this is our modern world and I'm afraid that nothing can be done about it :)

 5. Crosleigh

  It's a pity that I can't speak now - I'm in a hurry to get to work. Ale budem slobodný - určite napíšem, čo si myslím o tomto probléme.

 6. Phillipe

  Je to dobrý nápad.Napíšte správu


Predchádzajúci Článok

Recepty na výrobu palaciniek babičky v mlieku

Nasledujúci Článok

Konzervované paradajka s bazalkou