Kategórie: Inštrukcia

none

Reprezentatívna borievka Gold Star pre letnú chatu
Reprezentatívna borievka Gold Star pre letnú chatu

Juniper Gold Star je jednou z najlepších vždyzelených záhrad. Miesto nájde na vysokohorskom kopci, pozdĺž plotu alebo pri altánku. Z toho môžete vytvoriť atraktívne zabezpečenie. Ihličnaté rastliny majú množstvo pozitívnych vlastností, ktoré potešia každého obyvateľa leta: mimoriadna plasticita; pekná farebná paleta v ktoromkoľvek ročnom období; schopnosť odolávať zmenám teploty; nedostatok potreby dostatočného zvlhčovania; schopnosť rásť takmer na každej pôde.

Kakaové sladké korenie - hybrid pre veľkých milovníkov ovocia
Kakaové sladké korenie - hybrid pre veľkých milovníkov ovocia

Sladká paprika, ktorá sa tiež nazýva bulharská, sa na trhu s osivom prezentuje v mnohých odrodách a krížencoch. A len málo z nich spĺňa také požiadavky, ako je veľká veľkosť, veľká hrúbka ich stien, veľká chuť a univerzálnosť ovocia. Jednou z odrôd, alebo skôr hybridov, ktoré spadajú pod tento opis, je paprika Kakadu od výrobcu semien poľnohospodárskej spoločnosti Gavrish.

Blue Star v záhrade: Juniper Blue Star
Blue Star v záhrade: Juniper Blue Star

Juniper Blue Star, ktorú záhradníci a dizajnéri vysoko oceňujú, sa líši od ostatných ihličnanov svojou kompaktnou veľkosťou, nízkou mierou rastu a úžasnou tyrkysovou farbou mladých výhonkov. Rozprestiera sa na skalách skalného alebo vysokohorského kopca a pripomína hviezdicu, ktorá sa rozhodla vyhrievať na slnku.

Rýchle pečenie na panvici
Rýchle pečenie na panvici

V lete, keď je na ulici dusivé teplo, nechcem rúru naozaj zapáliť a zohriať už horúci vzduch v kuchyni. Ale sladkosti na čaj nikto nezruší, a to ani v lete. V takýchto prípadoch sa ryžovanie rýchlo stáva panvicou: recepty takýchto dezertov nie sú menej kvalitné ako tradičné sladké jedlá z rúry.

Opis odrody jahôd Maryshka
Opis odrody jahôd Maryshka

Rozmanitosť odrôd záhradných jahôd je veľmi veľká, niekedy je dokonca ťažké si vybrať. Českí chovatelia chovali novú odrodu Maryshka, mnohí chcú pestovať jahody a jej plody. Táto odroda nezanecháva ľahostajného záhradníka. Čo je to jahoda, jej popis, výsadba a starostlivosť sa bude diskutovať nižšie.

Metódy množenia hyacintu
Metódy množenia hyacintu

Rozmnožovanie hyacintov alebo, ako sa bežne hovorí, farieb dažďa, nie je ťažké. Každá pani, dokonca aj malá záhradka, môže túto kvetinu rozmnožiť podľa svojej radosti a názorov ľudí okolo. Hyacinty - rastliny sú dnes veľmi populárne. Vyzerajú veľmi elegantne.

Reprodukčná technológia hľúz dahlia
Reprodukčná technológia hľúz dahlia

Propagácia hľuzoviek hľúzami je jednou z najúčinnejších metód, s ktorou sa často stretávajú pestovatelia kvetov. To vám umožní získať krásne a veľké kvetenstvo so svetlými odtieňmi. A aby sa výsledok uspokojil, je potrebné dodržiavať určité pravidlá a odporúčania. Výber hľuzy na pestovanie kvetín Mnohí ľudia radi kúpia rezané dahlias a obdivujú ich v dome.

Ako pestovať štandardný ríbezle
Ako pestovať štandardný ríbezle

Rybíz je chutné a zdravé bobule, ale jeho pestovanie je namáhavé. Preto sa čoraz viac ľudí zaujíma o to, ako pestovať štandardné ríbezle. Faktom je, že pestovanie štandardných ríbezlí si vyžaduje podstatne menej práce a nie je nijak zvlášť ťažké. Ako pestovať taký ríbezle, príde na to aj neskúsený záhradník.

Vynikajúce recepty na cibuľové koláče
Vynikajúce recepty na cibuľové koláče

Nepochybne možno povedať, že koláče so zelenou cibuľkou a vajcami, vyprážané na panvici - klasika. Mnohí ich milujú od detstva, aj keď sú pripravení elementárnym spôsobom a vždy sú schopní uspokojiť vkus a vôňu. Klasické vyprážané koláče so zelenou cibuľou Nutné výrobky na varenie: 300 - 350 gramov pšeničnej múky; štvrtina litra prevarenej vody pri izbovej teplote; 30 - 50 gramov olivového oleja; pol lyžičky soli; 150-200 gramov zelenej cibule; kuracie vajcia - 4 kusy; 30 - 40 gramov kyslej smotany s akýmkoľvek obsahom tuku; soľ, mleté ​​korenie (podľa chuti); slnečnicový olej (na vyprážanie).

Cherry paradajky: najlepšie odrody a vlastnosti pestovania
Cherry paradajky: najlepšie odrody a vlastnosti pestovania

Cherry paradajky (Solanum lycopersicum var. Cerasiforme) sa často vyskytujú na trhoch a v obchodoch, kde sú vedľa seba s rukolou a špargľou. Nič vám však nebráni v pestovaní prezentovaného druhu paradajok doma. Všeobecná charakteristika cherry paradajok Domov cherry cherry paradajok je Latinská Amerika.

Najlepšie odrody dahlias: fotografie s menami
Najlepšie odrody dahlias: fotografie s menami

Väčšina ľudí spája dahlias s kyticou 1. septembra. Špecialisti na pestovanie pôvodných kvetenstvo navrhli mnoho hybridných a prechodných foriem, ktoré je ťažké klasifikovať. Kombinujú výhody svojich predchodcov, ktoré sa líšia farbou a tvarom, veľkosťou a typom kvetenstvo. Ruskí milovníci záhradných kvetín vedia asi 150 odrôd týchto kvetín.

Kultivar Gladiolus Violetta a ďalšie odrody
Kultivar Gladiolus Violetta a ďalšie odrody

Gladiolus Violetta vždy priťahuje oko svojou sofistikovanosťou a krásou. Dnes existuje obrovský výber rôznych rastlín určených na dekoráciu záhrady alebo usadlosti. Niektoré z nich vám umožňujú vytvoriť jednoduchosť a filigránsku vlastnosť konkrétneho krajinného štýlu.

Liečivé a prospešné vlastnosti ruží
Liečivé a prospešné vlastnosti ruží

Rosehip alebo Rōsa je v našej krajine známa rastlina z rodu Rosaceae. V úradnej a tradičnej medicíne sa požadujú nielen plody tejto kultúry, ale široko sa používajú aj liečivé vlastnosti ruží. Botanický opis Bisexuálne kvety s priemerom 1,5 - 10 cm sa môžu vyskytovať jednotlivo alebo môžu byť zbierané do kvetov corymbose alebo paniculate.

Sme naše, sme nové ...
Sme naše, sme nové ...

Príbeh ťažko pracujúcej a milujúcej rodiny Abramovovcov bol publikovaný ako súčasť spoločnej súťaže Karcher a. Náš pozemok v dedine je presne taký istý, ako sme snívali: od okraja, bez susedov a uprostred dediny, okolo nej, sú borovica, vianočný stromček, dub, breza, lipa a orgován, javor a horský popol. Na samotnom pozemku rastú jablká a hrušky, ríbezle a maliny, čerešne a višne, slivky a čerešňové slivky.

Ako transplantovať klinčeky
Ako transplantovať klinčeky

Presádzanie klinčekov je ľahké, ak viete, ako sa starať, a postupujte podľa niektorých dôležitých pravidiel. Koniec koncov, po transplantácii musí rastlina začať a správne sa rozvíjať. Špecialisti navrhujú rozdelenie procesu do konkrétnych fáz. Je dôležité sledovať postupnosť. Možné možnosti Pestovanie klinčekov poskytuje vynikajúci výsledok, ale na tom budete musieť tvrdo pracovať.

Prečo korenie listy sfarbí na bielo
Prečo korenie listy sfarbí na bielo

Najbežnejším druhom zeleninového korenia v našej krajine je paprika, ktorá vytvára veľké, husté, krátke tetrahedálne plody a je široko používaná pri varení. Biele listy na korení sa neobjavujú príliš často, ale naznačujú ochorenie rastliny, takže musíte správne určiť príčinu a zvoliť najúčinnejší spôsob riešenia tohto príznaku.

Prútená ruža „Rosary Utersen“ - jasný prízvuk v krajinnom dizajne
Prútená ruža „Rosary Utersen“ - jasný prízvuk v krajinnom dizajne

Lezecká ružica „Rosarium Uetersen“, ktorá je v mnohých krajinách obľúbená a veľmi žiadaná v podmienkach záhradnej výzdoby, je opísaná pôvodcom ako charakteristická hojným a dlhotrvajúcim kvitnutím pred začiatkom jesenného chladu. Charakteristika a opis odrody Rosa, ktorá lezie „Rosarium Uetersen“, patrí do kategórie huňatých okrasných rastlín, ktoré tvoria silné a zvisle smerované výhonky.

Jemná cuketa so satsebeli omáčkou na zimu
Jemná cuketa so satsebeli omáčkou na zimu

Nikoho neprekvapíte s klasickými receptami na konzerváciu cukety na dlhú dobu, ale ak do kompozície pridáte vynikajúcu satsebelicovú omáčku, takéto jedlo získa novú chuť a úžasnú arómu. Jednoduchá ochrana cukety Budete potrebovať: cuketa - asi tri kg; cibuľa - 500 g; Satsebeli - 400 g; ocot - 1 neúplné sklo; cukor - dve tretiny pohára; rastlinný olej - 150 ml; soľ - 2 hodiny

Cícer: všeobecné vlastnosti, výhody a poškodenia
Cícer: všeobecné vlastnosti, výhody a poškodenia

Cícer (Cicer arietinum) je strukovina. Táto užitočná rastlina je známa mnohým ako turecký hrášok, skopový hrášok, shish, cystic alebo nahat. Výhody a poškodenia cíceru sú spôsobené chemickým zložením a výživnou hodnotou strukovín. Botanické vlastnosti Rod Nutov obsahuje viac ako tridsať druhov, ale iba distribúcia v kultúre získala druh Cicer arietinum.

Terénne úpravy podľa nášho názoru
Terénne úpravy podľa nášho názoru

Príbeh Elena Parental o letnej chalupe utopenej v kvitnúcich oblakoch rôznych rastlín bol uverejnený ako súčasť spoločnej súťaže medzi Karcher a. Naša záhrada sa nachádza tridsať kilometrov od Moskvy, severovýchodne od hlavného mesta. Územie, ktoré zaberá, má spolu okolo šesťsto častí. Sme veľká rodina, milujúca náš dom, záhradu, prírodu, krásu v plnom význame.