Kategórie: Otázky a odpovede

none

Wetland, čo robiť
Wetland, čo robiť

Vitajte! Prosím, pomôžte mi nájsť cestu von. Kúpili sme pekný, útulný dom v krajine. Blízko lesa, vynikajúci susedia, neďaleko mesta. Ale naše stránky sú veľmi mäsité. Čo sa dá v tomto prípade urobiť? Ako to vybaviť? Tagy: terénne úpravy 1909 zobrazení | 23.10.

Vážení čitatelia, ako pestovať horský popol
Vážení čitatelia, ako pestovať horský popol

Vitajte! Už mnoho rokov sa snažím pestovať horský popol v mojom okolí, ale všetky moje pokusy sú zbytočné. Sadím na jeseň, stojím malý strom v močovine, podľa potreby vodu a na jar, z roka na rok, pozorujem suché palice! Čo robím zle? Tagy: choroba, choroba 558 zobrazení | 30.06.

Kultivácia a starostlivosť o bunky v Cannes, rozmnožovanie
Kultivácia a starostlivosť o bunky v Cannes, rozmnožovanie

Táto kvetina zdobí kvetinové záhony mesta, ale všimla som si to iba v jednej z letných chát - vyzerá to veľmi neobvykle, teraz ju chcem zasadiť aj do letnej chaty. Povedzte mi, čo sa to volá? Kde ju môžem kúpiť? Ako pestovať, ošetrovať a pestovať? Tagy: Rastliny 561 pozretí | 29.

Jedol, kto môže pomôcť.
Jedol, kto môže pomôcť.

Na smrekoch sa objavil sivomodrý povlak, čo to je a ako sa s tým vysporiadať. Fotografia je priložená. 508 zobrazení | 07/02/2016 08:15 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale neviem meno. Victor sa opýtal (na mojom mieste) Niekto v tejto krajine jej listy červenej repy a listy mrkvy. Kto je to? a ako sa s nimi vysporiadať? Vďaka za predtým spýtal Victor Aký druh škodcov a ako liečiť rastlinu?

Zariadenie rybníka na zníženie znečistenia vody v krajine
Zariadenie rybníka na zníženie znečistenia vody v krajine

Skutočne potrebujem rybník v krajine na zhromažďovanie podzemných vôd, t. bez filmu. Podrobne vysvetlite fázy výstavby takejto nádrže. 281 zobrazenie | 12/01/2017 20:21 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale neviem meno. Victor sa spýtal. V mojej chalupe niekto zje listy červenej repy a listy mrkvy. Kto je to?

Purslane kultivácia po klíčení
Purslane kultivácia po klíčení

Dobrý večer všetci! Partulak zasiate prvýkrát. Tretí deň vystúpil unisono, ale klíčky sú malé, listy sú malé, stonky sú malé! A teraz sedím, neviem, čo s tým robiť? Otvoriť film alebo nie? Posypať? A strašidelné posypeme! Výsev povrchne. Tagy: Choroba, sadenice 424 zobrazení | 27.

Prežije Kalanchoe
Prežije Kalanchoe

Vážení pestovatelia kvetín! Asi pred tromi mesiacmi som odrezal vrch Kalanchoe, pretože zaplavili korene! Existujú nejaké šance na vývoj a životnosť kvetu? Ďakujem vám veľmi Značky: Rastliny 178 zobrazení | 07/12/2016 09:30 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale neviem meno. Victor sa opýtal (na mojom mieste) Niekto v krajine je listy červenej repy a listov mrkvy. Kto je to?

Pestovanie lekno z žiarovky
Pestovanie lekno z žiarovky

Dobrý deň! Bol som pri jazere, uvidel som plávajúcu leknicu. Keď som to dostal, namiesto koreňov tam bola žiarovka. Veľkosť a tvar vyzerá ako ananás, púčiky sa rozpadli, pretože ľalia jednoducho vznášala. Odtrhol veľké listy, hľuzu očistil od hniloby doma a na konci všetko odrezal a nechal iba vrchol hľuzy s bodom rastu, pretože zvyšok bol zhnitý a voňal veľmi zle.

Choré hrušky
Choré hrušky

Pred dvoma dňami som zistil, že niektoré výhonky hrušky boli zhrubnuté, horné púčiky boli preč, výhonky vysychali a sčernali. Pri reze som videl, že jadro už bolo hnedé, a potom boli hlavné výhonky zdravé, zelené. Povedzte mi, aká je to choroba a ako možno liečiť hrušky?

V mojej chate niekto zje listy červenej repy a mrkvy. Kto je to? a ako sa s nimi vysporiadať? Vďaka za skôr
V mojej chate niekto zje listy červenej repy a mrkvy. Kto je to? a ako sa s nimi vysporiadať? Vďaka za skôr

Značky: ako sa vysporiadať s touto šelmou 224 pozretí | 07/01/2019 11:21 Posledné otázky: Existuje obrázok machu, ale neviem meno. Victor sa spýtal. V mojej chalupe niekto zje listy červenej repy a listy mrkvy. Kto je to? a ako sa s nimi vysporiadať? Vďaka za predtým spýtal Victor Aký druh škodcov a ako liečiť rastlinu?

Metóda zatienenia sadeníc pred slnkom
Metóda zatienenia sadeníc pred slnkom

Na zatienenie strečových značiek pred slnkom je na plastových oknách vhodné zavesiť malé háčiky na suchý zips. Na nich zavesím kúsok tylu alebo gázy. Tyl som rozrezal na šírku každej polovice okna. Rastliny sa teda cítia dobre, nie sú spálené slnkom. V budúcnosti tieto háčiky neodstraňujem, nezasahujú a zostávajú v budúcom roku.

Nástroj na pestovanie jabĺk každý rok
Nástroj na pestovanie jabĺk každý rok

Existujú odrody jabĺk, ktoré prinášajú ovocie za rok. Toto pravidlo existuje: krížové očkovanie. Zasadil som Golden na Semerenka na jednom strome a naopak - na iný strom. Kvôli zvedavosti. Ukázalo sa, že v štíhlom roku pre „materský“ strom sa jeho konáre na inom strome odtrhnú od plodiny. Štítky: Škodcovia, zelenina 362 pozretí | 25.

Sú kompatibilné s daikonom a reďkovkami
Sú kompatibilné s daikonom a reďkovkami

Vo všeobecnosti som v záhradníctve konvica, ale stalo sa tak, že som zdedil malý pozemok a chcel som naň trochu zasadiť, vrátane daikon a reďkovky. Neviem, či môžu byť vysadené spoločne, ako sú kompatibilné. Čo môžete s týmito plodinami zasadiť?

Pestovanie zvyškových jahôd.
Pestovanie zvyškových jahôd.

Chcem zasadiť opravnú jahodu. Aké jahody môžete odporučiť vysadiť vo vašom vidieckom dome? Ako ťažké je starať sa a aké sú jemnosti a vlastnosti, ak pestujete takéto jahody? Vďaka za tipy. 282 zobrazenie | 08/12/2017 11:03 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale neviem meno. Victor sa spýtal. V mojej dachách niekto jedol listy červenej repy a listy mrkvy. Kto je to?

Aquilegia bude kvitnúť v prvom roku
Aquilegia bude kvitnúť v prvom roku

Sadovodochki, rozkvitne akvilegia v prvom roku, ak sa teraz vysadí na balkón (oblasť Moskvy)? Tagy: Rastliny 440 zobrazení | 31.03.2016 15:36 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale neviem meno. Victor sa spýtal (u mňa) Niekto zožerie listy červenej repy a mrkvy v mojej dache. Kto je to?

Paradajka Golden Koenigsberg vyrástla s chvostom ošípaných
Paradajka Golden Koenigsberg vyrástla s chvostom ošípaných

Tu je Golden Koenigsberg vyrástol s chvostom ošípaných Tagy: Zelenina, hnojivá 548 zobrazenie | 08/08/2016 23:40 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale neviem meno. Victor sa opýtal (u mňa) Niekto v mojej dačke jedol listy červenej repy a mrkvy. Kto je to? a ako sa s nimi vysporiadať? Vďaka za predtým spýtal Victor Aký druh škodcov a ako liečiť rastlinu?

Pomôžte identifikovať závod!
Pomôžte identifikovať závod!

Prosím pomôžte identifikovať závod. Rastie dosť rýchlo. 699 zobrazení | 07/18/2016 13:42 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale neviem meno. Victor sa spýtal. V mojej dachách niekto jedol listy červenej repy a listy mrkvy. Kto je to? a ako sa s nimi vysporiadať? Vďaka za predtým požiadal Victor Aký druh škodcov a ako liečiť rastlinu?

Predaj sadeníc a odrezkov
Predaj sadeníc a odrezkov

Zaujíma vás, kto a ako zaviedol predajné kanály na predaj svojich sadeníc, kvetov, kríkov. Možné možnosti predaja. 422 zobrazenie | 26.06.2016 16:45 Posledné otázky: Je tu obrázok machu, ale jeho meno nepoznám. Victor sa opýtal (a) Niekto v mojej krajine zje listy červenej repy a listy mrkvy. Kto je to?

Prečo uhorky zožltnú
Prečo uhorky zožltnú

Prečo uhorky začali zožltnúť? Krmíme vodu každý večer teplou vodou. Skleníkové polykarbonáty. Štítky: uhorky 216 zobrazenie | 07/22/2016 14:57 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale meno neviem. Victor sa spýtal (u mňa) Niekto zožerie listy červenej repy a mrkvy v mojej dache. Kto je to?

Pomôžte mi vybrať materiál a čo vyrobiť bazén
Pomôžte mi vybrať materiál a čo vyrobiť bazén

V našej dache sme vykorenili dva stromy a moja žena a ja sme dlho premýšľali o tom, čo tam zasadiť alebo stavať. Sused nám priniesol vynikajúci nápad postaviť malý rybník a ozdobiť ho figúrkami. Chcem od vás vedieť drahí priatelia, aký je najlepší spôsob, ako vyrobiť betónový bazén pod rybníkom alebo kúpiť plastový plast?